Primarul Gentea: „Punem în practică încă o măsură cerută de participanții la trafic!”

0

Primarul Cristian Gentea a anunțat, în urmă cu puțin timp, că la solicitarea cetățenilor, a fost pusă în practică o nouă măsură urmând ca, punctual, să fie rezolvate toate solicitările. Concret, pentru a nu bloca ieșirea dinspre Piața Prundu către Bulevardul Petrochimiștilor, s-a efectuat marcajul care interzice conducătorilor auto ce așteaptă la barieră să parcheze în zona respectivă.

CITEȘTE ȘI: FC ARGEȘ A RĂMAS FĂRĂ UN ATACANT! ANUNȚ DE ULTIMĂ ORĂ!

„Punem în practică încă o măsură cerută de participanții la trafic!

Pentru a nu bloca ieșirea dinspre Piața Prundu către Bulevardul Petrochimiștilor, s-a efectuat marcajul care interzice conducătorilor auto ce așteaptă la barieră să parcheze în zona respectivă.

Intenția noastră este să rezolvăm punctual, pe rând, fiecare solicitare. Suntem receptivi la sugestii, comunicăm și rezolvăm!”, a anunțat primarul Cristian Gentea.

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Spune ce crezi

Adresa de email nu va fi publicata